a

info o The Network

17. července 2008 v 12:02 | Smajdalf |  Info The network
Skupina se poprvé představila na podzim roku 2003. Vzniklo spoustu spekulací, že se jedná o 3 členy skupiny Green Day, což Green Day popírali. The Network vydali na podzim 2003 své 1.CD s názvem:Money Money 2020 u nahrávací společnosti Adeline Records.
-Členové:
zpěv a kytara
Fink - Považován za frontmana. Skupinu financuje z pěněz, které získal za vyrobení "top secret" jaderné zbraně - po té se vypařil. Civilním povoláním je aquabela
zpěv a baskytara
Van Gough - Pochází z Belgie, je vegetariánem. Byl přinucen pracovat ve strýčkově firmě na jatka ve Fresnu. Od 10 do 18 let bydlel v Tibetu z toho důvodu, aby zdolal Mount Everest. Po 12 neúspěšných pokusech se rozhodl s omrzlinami na více jak 80% těla a amputovaným nosem vrátit zpět do svého oblíbeného města Oaklandu, kde pěstuje zvířata pro pokusnou laboratoř.
bicí
The Snoo - Mexický zápasník z Argentiny. Snoo vyrůstal v polorozbořených chudinských čtvrtích v Buenos Aires a odmítá názory, že je úspěšný jenom kvůli veleúspěšně skupině The Network. Dvakrát byl uvězněn v Texase za porušování veřejného pořádku. Miluje feferonky.
klávesy
Z - Jeho islandské jméno je příliš těžké vyslovit a proto mu všichni řikají Z. Miluje cestování stopem. Hraje na klávesy jedním prstem.
Keytar
Captian Underpants - Ačkoli nevíme, v kterém sportě nebo v které disciplíně získal 2 Olympijské medaile, víme, že je vyhrál za Švédský národní tým. Svůj první syntenzátor vyrobil, když mu bylo 6 let. Mluví plynule 7 jazyky, nepatrně koktá.
kytara
Balducci - Ve svém volném čase provozuje skákání. Říka se, že se chystá vstoupit do vesmírného programu NASA, protože chce odcestovat v nejbližší době do kosmu. Lidi šokoval, když se objevil na jevišti s The Network. Balducci hraje na kytaru a je známý pro své zvláštní pohyby hlavy a hrudníku.
Ve skutečnosti:
Fink = Billie Joe
Van Gough = Mike
The Snoo = Tre
Z = Ron Blake
Captian Underpants = Jason Freese
Balducci = Jason White
Zdroj:greenday5.blog.cz
P.S.Koukněte se např.Finkovy na ty výstřišky kolem očí a zjistíte že to fakt jsou GD
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jak se ti líbí můj blog?Jako ve škole.

1 43.3% (232)
2 14.4% (77)
3 11.9% (64)
4 14.2% (76)
5 16.2% (87)

Komentáře

1 Peťula Peťula | Web | 7. června 2009 v 13:23 | Reagovat

Nu, prostě dementi XD

2 Smajdalf Smajdalf | 8. června 2009 v 15:41 | Reagovat

Náhodou hrajou dobřea!!!!!!

3 *Gloria* *Gloria* | 13. března 2011 v 18:33 | Reagovat

hmmm...FINK...I wanna fuck Fink xDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama